Hakkımızda - Canberk Isıtma Soğutma
loader
blog-img

Hakkımızda


1997'da  ısıtma  ve  soğutma sektöründe  öncülük edebilmek için çalışmalara başlamıştır. 1999'da ısıtma sektöründe Thermo buhar ,BuSer Buhar Jeneratörleri, İntibak ve Eroğlu Buhar Jeneratörleri firmalarının yetkili servis unvanını alarak Ege bölgesinde servis ağını geliştirmiştir.  2002' Başarır Soğutma yetkili servis  unvanına ekleyerek, ısıtma ve soğutma sektöründe öncülük etmeye devam etmektedir.   

Buhar kazanı ve Soğuta grubu servis hizmeti, müşterilerimizin acil ya da rutin kontrol ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Servisimiz, acil durumlar söz konusu olduğunda 7 gün 24 saat destek vermek için hazırdır. Teknik servis araçlarımızda, Olası arızalara karşı sürekli yedek parça stoğumuzla arızalara anında çözüm getiriyoruz. Bu sayede arızaya derhal müdahale edilebilmekte ve işletmelerin iş saati kayıpları en aza indirilmektedir.

Merkezi İzmir Karşıyka semtinde olan  firmamız,  aynı merkezden  Türkiye’nin her yerine servis  hizmeti  vermektedir.  Kalite politikamız öncelikle çalıştığımız işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve memnuniyetlerini sağlamaktır. Bu bağlamda hızlı ve kaliteli servis vermek, gelişen soğutma ve kazan otomasyon tekniklerini takip etmek ve uygulamak ve dürüst bir ticaret yapmak temel prensibimiz olmuştur.


subscribe

HESABIM

DİL SEÇİMİ